Prodaja kuće u Mladenovcu na Dedinju

290,000 €
Mihaila Milovanovića, ,
Omiljeno

Opis

Na prodaju porodična kuća na Dedinju u Mladenovcu, u ulici Mihaila Milovanovića

 

Kuća se nalazi na odličnoj lokaciji, svega 700 metara od centra grada. Kuća se nalazi u mirnoj i uređenoj ulici, idealnoj za porodičan život, ali i za poslovne aktivnosti. U pitanju je samostalni objekat, smešten na placu površine 3.25 ara, sa ukupnom površinom od 375 m² raspoređenom na tri etaže: prizemlje, sprat i potkrovlje.

Svaka etaža predstavlja poseban trosoban stan, sa nezavisnim ulazima i zasebnim funkcionalnim rasporedom, što pruža brojne mogućnosti za višečlanu porodicu, izdavanje, više generacija ili kombinaciju stanovanja i poslovanja. Stanovi su svetli, komforni i lepo organizovani, sa jasno odvojenim dnevnim i noćnim zonama.

Ova kuća na Dedinju u Mladenovcu  je građena kvalitetno, a poslednja veća renovacija izvršena je 1994. godine. Fasada, krov, stolarija i instalacije su u odličnom stanju. Objekat poseduje centralno grejanje na gas, koje omogućava ekonomično grejanje tokom zime, uz komfor i potpunu kontrolu temperature.

U sklopu kuće se nalazi garaža, kao i dodatna parking mesta, što je izuzetna pogodnost, naročito imajući u vidu blizinu centra grada.

Enterijer je opremljen funkcionalnim kuhinjama rađenim po meri, kvalitetnim materijalima i praktičnim ugradnim plakarima, koji maksimalno štede prostor i povećavaju funkcionalnost. Svaki stan ima kupatilo, kuhinju, dnevnu i dve spavaće sobe, što omogućava različite načine upotrebe.

Nekretnina je uknjižena, sa urednim papirima, bez tereta i spremna za brzu kupoprodaju. Pogodna je kako za porodično stanovanje, tako i za poslovne svrhe – ordinaciju, kancelarije, edukativne ili kreativne delatnosti. Postoji mogućnost preuređenja u manji stambeno-poslovni objekat ili apartmanski smeštaj, što ovu kuću čini dodatno atraktivnom za investitore.

Blizina centra grada, škole, prodavnica, pijace, pošte i javnog prevoza, čini ovu lokaciju veoma praktičnom za svakodnevni život. Ulica je tiha i porodična, sa lepim zelenilom i razvijenom infrastrukturom.

Mladenovac je odlično povezan sa Beogradom, koji je udaljen samo 50 kilometara. Nešto više od 30 minuta vožnje autoputem.

Povezanost sa Beogradom dodatno doprinosi atraktivnosti nekretnina u Mladenovcu. Naročito za one koji žele da žive u mirnijem okruženju, a da ostanu u neposrednoj blizini urbanog centra.

Kontaktirajte nas za više detalja!

Adresa: Mihaila Milovanovića
Grad:
Opština/Naselje:
Država: Srbija

Šifra nekretnine: 22088
Cena: 290,000 €
Površina: 375 m2
Prostorije: 9
Sobe: 9
Kupatila: 3
Garage Size: Nije dostupno
Utility Sewer: Nije dostupno

Eksterijer
Dvorište
Enterijer
Klima uređaj
Kuhinja
Terasa
Opremljenost
KATV
Ostalo
Garaža
Interfon
Kanalizacija
Pomoćni objekti
Struja
Uknjižen
Voda
WiFi

Slični oglasi

Izdavanje
Dostupno
1,600 € mesečno

Prodaja kuće od 270m2 u Mirijevu

Izdaje se Četvoroetažna vertikala kuće Mirijevo 270m2 - stambeno-poslovni prostor. Nalazi ...
Sobe:
7
Kupatila:
4
Površina:
270 m2
Izdavanje
Dostupno
3,000 € mesečno

Izdavanje spojenih kuća u nizu u Mirijevu

Izdaje se kuća u nizu u ulici Ulofa Palmea, Mirijevo – dva spojena četvoroetažna stana, uk ...
Sobe:
15
Kupatila:
4
Površina:
540 m2
Prodaja
Dostupno
4,232,000 €

Luksuzna vila 385m2 Luštica Bay

Luksuzna vila 385m2 Luštica Bay. Izgradnja luksuznih vila i naselja The Peaks sa golf tere ...
Sobe:
5
Kupatila:
4
Površina:
385 m2
Prodaja
Dostupno
420,000 €

Prodaja poslovno stambenog prostora u Krnjač...

Krnjača poslovno-stambeni kompleks na prodaju u širem centru Beograda, idealna za kombinac ...
Sobe:
10
Kupatila:
5
Površina:
951 m2

Imo Nova A

Agent prodaje

Kontaktirajte nas

Compare Listings

Imo Nova A